O NAS

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszej firmie.

 

 

 

Witamy na naszej stronie internetowej.

„Sawi-Bionex” Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się rodzinną firmą, która powstała z inicjatywy Krzysztofa Sawosza w 2001r. w Lucimiu, małej miejscowości koło Bydgoszczy, w województwie Kujawsko-Pomorskim.

Od samego początku podstawową działalnością była produkcja nawozów rolniczych i ogrodniczych. Pozyskane przez lata ogromne doświadczenie pozwoliło na stworzenie asortymentu nawozów wieloskładnikowych pod marką Agrovit, Flovit, Biolist oraz Travit i Cyprys. Spełniające najwyższe standardy, wysokiej jakości produkty, cieszą się przychylnością odbiorców w całej Polsce.

Wraz z dynamicznym rozwojem oraz poczynionymi inwestycjami firma rozszerzała profile swojej działalności.

W 2005 r. w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku otworzyliśmy największy w regionie skład opału. Dzięki nabytym kontaktom handlowym zaopatrujemy okoliczne gospodarstwa domowe oraz firmy i instytucje w najwyższej jakości oraz przystępny cenowo węgiel z polskich i zagranicznych kopalni.

W kolejnych latach naszego rozwoju zaczęliśmy świadczyć usługi w zakresie pakowania i przepakowywania materiałów sypkich, skupu zbóż konsumpcyjnych i paszowych oraz sprzedaży komponentów do produkcji zwierzęcej.

Od 2010r. jesteśmy również wyłącznym dystrybutorem na Polskę nawozów angielskiej marki Solufeed, posiadającej w swojej ofercie między innymi wieloskładnikowe nawozy dolistne NPK, długodziałające nawozy otoczkowane czy stymulatory wzrostu na bazie alg morskich.

Obecnie „Sawi-Bionex” to ponad siedem tysięcy metrów kwadratowych hal magazynowych, powierzchni biurowych oraz hal produkcyjnych. Dysponujemy również flotą maszyn i samochodów dostawczych dostosowanych do przewozu towarów sypkich, na paletach i big bag.

Firma „Sawi-Bionex” gwarantuje wysoką jakość i atrakcyjne ceny oferowanych produktów oraz rzetelność i sumienność przy wykonywaniu zleconych usług.

Firma, której możesz zaufać

DOŚWIADCZENIE

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

JAKOŚĆ

Nasze doświadczenie, przeszkolony personel oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

ELASTYCZNOŚĆ

Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

GWARANCJA

PEWNOŚĆ 

ZAUFANIE